20 marca 2024
logo placówki
🌟 Rekrutacja do Publicznego Przedszkola „Magellan” na rok szkolny 2024/2025 jest otwarta! 🌟
Zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną oraz dołączenia do naszej wspaniałej społeczności!
🎈 Nasze atuty:
➡️Doświadczona kadra pedagogiczna, która troskliwie dba o rozwój i edukację dzieci.
➡️Przyjazne i bezpieczne środowisko, sprzyjające zdobywaniu nowych umiejętności i doświadczeń.
➡️Bogaty program nauczania, dostosowany do potrzeb i zainteresowań każdego maluszka.
➡️Zajęcia dodatkowe, w tym zajęcia artystyczne, sportowe oraz językowe, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka.
➡️Zespół specjalistów, w tym: psycholog, logopeda, pedagog specjalny i terapeuta pedagogiczny.
➡️Sala do integracji sensorycznej.
Współpraca z rodzicami, otwarta komunikacja i partnerstwo w procesie wychowania i edukacji.
📆 Zapraszamy do składania aplikacji już teraz! https://magellanoddzial-wroclaw.operator.edu.pl/rekrutacja/
Zadzwoń lub napisz, udzielamy wszystkich informacji. Chętnie się również spotkamy.
📞 Kontakt:
Telefon: 533-335-482
Nie czekaj! Dołącz do naszego przedszkola i zapewnij swojemu dziecku najlepszy start w edukacji!
Serdecznie zapraszamy,
Zespół Publicznego Przedszkola „Magellan”